KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12948539

nr 1294 8539

Sigrid Sundius-Beckman

(1881-1961), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 39x46cm

Sigrid Sundius-Beckman, svensk bildkonstnär och teckningslärare född 1881, död 1961 .

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 2 december 2019
kl 18:31:25

Sigrid Sundius-Beckman

Läs mer om Sigrid Sundius-Beckman